JE VAŠÍM SNEM NAUČIT SE ITALSKY?

TRÁPÍ VÁS MNOŽSTVÍ NOVÝCH SLOVÍČEK, KTERÁ VÁM DO HLAVY PROSTĚ NELEZOU?

STÁVÁ SE VÁM, ŽE UPLYNUL CELÝ TÝDEN A VY JSTE SI ANI JEDEN DEN NEVZPOMNĚLI SE NA SLOVÍČKA PODÍVAT

"Cizí jazyk je jako ten nejvzácnější diamant - je to poklad, který váš život doopravdy obohatí."

A já vám chci pomoci najít, vybrousit a vyleštit váš jazykový diamant.

Jak? Připravila jsem pro vás e-mailový kurz výuky slovíček. Není to jen další z řady jazykových aplikací. Ona to totiž vůbec není žádná aplikace. Jsem to já, reálný člověk, který vám bude každý den zasílat e-mail se slovíčky 🙂

Učení cizího jazyka je o tolik JEDNODUŠŠÍ, když se nemusíte sami probírat všemi těmi materiály a online pomůckami. Já vám je servíruji na stříbrném podnose i s třešinkou navrch, a vy můžete vložit svou energii a čas do toho, co vám přinese okamžité výsledky.

JE TO PRO MĚ?

Tento online kurz je pro všechny, kteří chtějí s italštinou začít nebo si vylepšit její znalost.

V tomto kurzu se budete učit v první řadě slovíčka, proto není náhražkou klasického kurzu učení, ale je vynikajícím doplňkem ke kurzu nebo k vašemu samostudiu.

Pokud jste úplný začátečník a plánujete začít chodit na hodiny jazyka, doporučuji si projít první 4 týdny tohoto kurzu slovíček. Poskytne vám to obrovskou výhodu, protože na začátku vaší výuky se budete moci soustředit na gramatiku a další jazykové záludnosti - základní slovíčka již budete umět.

 • KVALITNÍ SLOVÍČKA

  Slovíčka každé úrovně jsem pečlivě vybírala na základě mnohaletých zkušeností tak, abyste se naučili především taková slovíčka a fráze, které opravdu využijete v běžné komunikaci.
 • KROK ZA KROKEM

  Sestavila jsem pro vás celý program krok po kroku - slovíčka, metody učení, opakovací testy, odkazy na užitečné stránky atd. Vy tak nemusíte ztrácet čas vyhledáváním podkladů a můžete všechnu svou energii zaměřit na zdokonalování svých vědomostí.
 • PRAVIDELNÝ PŘÍSUN

  Nová slovíčka vám každé ráno „pípnou“ přímo v e-mailové schránce, vaše výuka proto nezávisí na tom, jestli si vzpomenete otevřít sešit nebo aplikace v mobilu, a není možné na ně zapomenout.
 • DÁVÁ TO SMYSL

  Všechna slovíčka jsou rozdělená do dnů podle určitých klíčů (slovní druhy, významová podobnost) tak, aby se vám vytvořily ty správné asociace, a vy jste si je lépe zapamatovali.

A jak se kurz líbil těm, co už ho vyzkoušeli?

Týdenní kurz italštiny zdarma se mi moc líbil. Vyhovovalo mi rozvržení učiva, kdy jsem se v klidu stihla probírané učivo naučit i ve dny, kdy jsem byla hodně zaneprázdněná. K učení jsem také využila Lenčiny rady z e-booku zdarma, ve kterém popisuje nejefektivnější metody učení slovíček. Tento jazyk mě jako úplného začátečníka natolik nadchnul, že jsem se rozhodla pokračovat dál v kurzu. Věřím, že na další dovolenou pojedu právě do Itálie a moc se těším, až zde svoji italštinu využiju. Grazie! 🙂

Monika Ševčíková

Miluji cestování a ne všude se lze domluvit anglicky. Ráda jezdím do Itálie, doma mám dvě italské učebnice, ale ještě jsem je nepoužila. Byla jsem z nich vždy strašně zmatená. Protože se ale italsky chci naučit, zkusila jsem Lenčin kurz 5 slovíček denně. Velice mi vyhovuje tohle učení každý den, kdy stačí kurzu věnovat třeba 15 minut. Slovíčka jsou dávkovány postupně a podle složitosti, proto se je naučí a porozumí jim opravdu každý. Velice doporučuji všem, kteří se chtějí učit, ale přitom váhají, zda to bude pro ně to pravé. Tento styl vás prostě bude bavit!

Petra Matysováwww.petramatysova.cz

„Když se mě zeptáte, co je mé největší bohatství, bez zaváhání odpovím, že zážitky, které jsem si přivezla z cest do zahraničí. Myslím tím opravdové cestování, kdy poznáváte místní zvyky a kulturu. A také kontakt s lidmi, které jsem tam měla možnost poznat. Kdybych neuměla cizí jazyk, nikdy bych nic z toho neměla.“

- Lenka