JE VAŠIM SNEM NAUČIT SE ITALSKY?

MÁTE ZÁKLADY A POTŘEBUJETE SE ROZMLUVIT?

JEDINÉ SLOVÍČKO, KTERÉ ZNÁTE, JE BUONGIORNO A CHCETE VÍC?

Pak jsou určeny právě pro vás mé vyučovací a konverzační hodiny. Vyučuji individuálně přes SKYPE a proto vůbec nezáleží na tom, kde se právě teď nacházíte. Časově jsem maximálně flexibilní - můžeme se domluvit na jakoukoliv denní dobu, včetně víkendu.

Při výuce budeme používat učebnici jen minimálně. Největší čas budeme věnovat konverzaci a procvičování toho, co v reálu opravdu využijete.

S moderní italštinou - takovou, jakou dnes běžně v Itálii uslyšíte - mám dlouholeté zkušenosti a proto vám můžu předat své tipy a znalosti, co je lepší neříkat a s čím naopak uděláte dobrý dojem 🙂

S ČÍM VÁM MOHU POMOCI?

 • PRVNÍ KRŮČKY

  Také jste propadli kouzlu tohoto melodického jazyka, který ve vás vyvolává představy horkého léta u moře, fantastické zmrzliny všech chutí a večerní pizzy na lungomare? Když začneme hned, do léta vás připravím na vaše první italské dobrodružství!
 • KONVERZACE

  Máte už základy italštiny a potřebujete se rozmluvit bezpečně (rozuměj: s někým, kdo mluví i česky)? Spolu to zvládneme a poradím vám, i jak překonat strach s opravdové konverzace s italem.
 • PŘÍPRAVA NA ZKOUŠKY - GRAMATIKA, PŘEKLAD

  Chystáte se na jazykovou zkoušku z italštiny - státní zkoušku, certifikát, státnice? Tlačí vás čas? Ta největší porce práce zůstane na vás, ale můžu vám poskytnout plán učení, vedení, rady a kontrolu, jestli postupujete dostatečně rychle. A taky spoustu pochval 🙂
 • PRO ČASOVĚ ZANEPRÁZDNĚNÉ

  I po e-mailu to jde. Jasně, konverzaci se to nevyrovná, ale mám s výukou po e-mailu dobré zkušenosti s těmi, kteří jsou zaneprázdnění a mají problém si ve svém rozvrhu vyhradit určitý čas na hodinu po skypu - třeba maminky na mateřské. Jak to funguje? Jednou za čas mi pošlete e-mailem text (jeho délka a téma záleží na naší předchozí domluvě). Já vám text opravím a zašlu zpět i s podrobnými poznámkami.
 • KOMBINACI TOHO VŠEHO

  Toto je nejefektivnější styl výuky - stačí, když mi napíšete vaše představy, potřeby a cíle, a já už pro vás vymyslím ten pravý systém, jak toho dosáhnout.

"Za jak dlouho se naučím italsky?"

Nebudu si vymýšlet zázračně krátké termíny, ve kterých vás italštinu naučím. Vše totiž záleží na spoustě věcí - na vaši zkušenost s jinými cizími jazyky (čím více jich umíte, tím rychleji se další jazyk naučíte), nadání na jazyky a hlavně množství času, které do studia vložíte. Můžu vám ale poradit spoustu "urychlujících" praktik a ze zkušenosti vím, že téměř každý je schopný se naučit konverzovat za 3 měsíce.

"Co když si koupím balíček a pak ho nevyužiju?"

Záleží mi na tom, abyste byli spokojeni, takže máte 30denní garanci vrácení peněz ode dne zakoupení balíčku. Kdykoliv s v průběhu prvního měsíce rozhodnete, že to není pro vás, vrátím vám peníze za neproběhlé hodiny.

Balíčky mají platnost 12 měsíců, můžete je tedy využít později během jednoho roku, pokud se k tomu rozhodnete. Jestliže z nějakého důvodu již nebudete chtít ve výuce nepokračovat, můžete tyto lekce přenést na jakoukoliv jinou osobu, případně si můžete tuto částku převést jako kredit do programu "5 slovíček denně" a tam ho využít ke koupi jakéhokoliv balíčku slovíček.

Zvolte si ten nejvýhodnější balíček právě pro vás!

 • 1

  ZKUŠEBNÍ HODINA

  Za každou jednotlivou hodinu (60 minut) přes skype u mě zaplatíte 300 Kč/13 €. Nemusí jít jen o první hodinu, můžete ji využívat i opakovaně, zvláště pokud máte zájem jen o nepravidelné konzultace.
 • 2

  balíček VYZKOUŠÍM TO

  5+1 hodina ZDARMA = 1 500 Kč/66 €, tedy celkem 6 x 60 minut italštiny přes skype
 • 3

  balíček OBLÍBENÝ

  10+3 hodiny ZDARMA = 3 000 Kč/133 €, tedy celkem 13 x 60 minut italštiny přes skype
 • 4

  balíček PROFESIONÁL

  15+5 hodin ZDARMA = 4 500 Kč/199 €, tedy celkem 20 x 60 minut italštiny přes skype

V případě, že máte zájem o hodiny v délce 45 či 90 minut, napište mi a já vám zašlu aktuální nabídku.

Máte dotaz nebo se chcete rovnou domluvit na první hodinu? Napište mi: